LŠGK tikslas - siekti kokybiškos pirminės asmens sveikatos priežiūros.

Diabetasgaires.lt - yra Vilniaus endokrinologų draugijos, Lietuvos endokrinologų draugijos ir Lietuvos sveikatos mokslų universiteto inicijuotas projektas, skirtas gydytojams endokrinologams, šeimos bei vidaus ligų gydytojams, gydytojams rezidentams, studentams ir kitiems skaitytojams, kuriems reikalinga informacija apie diabetą ir jo priežiūros gaires. Šioje svetainėje pateikiama naujausia informacija apie diabetą suteikia lankytojui išsamių, aiškių ir lengvai suprantamų cukrinio diabeto priežiūros ir gydymo rekomendacijų. Pateikiamų metodinių ir mokymo priemonių autoriai – nusipelnę endokrinologijos mokslui Lietuvos gydytojai, kasdien dirbantys klinikinį ir mokslinį darbą.
Kviečiame apsilankyti!

___________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Skirkite 2 procentus jau sumokėto gyventojų pajamų mokesčio paramą Lietuvos šeimos gydytojų kolegijai.

Visi dirbantys moka pajamų mokestį, kurį vėliau LR Vyriausybė, paskirsto jos manymu svarbiausioms sritims. Kiekvienas dirbantis Lietuvos pilietis taip pat gali įsitraukti į šį procesą ir nuspręsti, kaip turėtų būti panaudojami 2 proc. nuo jo sumokėto pajamų mokesčio.

Paramą galite skirti dviem būdais:

  1. Internetinės bankininkystės pagalba prisijungiant prie Elektroninio Deklaravimo Sistemos (EDS) ir užpildant FR0512 formą internetu.
  2. Užpildant FR0512 formą ranka ir nunešant arba išsiunčiant paštu Valstybinei Mokesčių Inspekcijai pagal savo gyvenamąją vietą.
Formos pildymui Jums tereikės žinoti Lietuvos šeimos gydytojų kolegijos  paramos gavėjo kodą: 291912750
___________________________________________________________________________________________________________________________________________________
 

 

Lietuvos šeimos gydytojų kolegija, siekdama įdiegti moksliškai pagrįstų rekomendacijų taikymą praktikoje, didinti šeimos gydytojų kompetenciją ir gebėjimą diagnozuoti, konsultuoti pacientus, sergančius lėtinėmis ligomis, tinkamai vertinti jų eigą, bendradarbiauti su konsultantais ir skirti adekvatų gydymą bei paciento priežiūrą, 2018 metais sausio- birželio mėnesiais organizuoja mokslinius praktinius seminarus, „Komandinis šeimos gydytojo, kardiologo ir endokrinologo  darbas:  tromboembolijų ir cukrinio diabeto valdymas“. Seminarų metu bus organizuojami darbinių grupių praktiniai mokymai nedidelėse šeimos gydytojų grupėse dalyvaujant kardiologui ir endokrinologui. Išskirtinis dėmesys bus skiriamas seminarų pasiruošimui - kiekvienas seminaro dalyvis prieš atvykdamas į seminarą turės pasiruošti – išklausyti parengtas nuotolines paskaitas minėtomis temomis. 
 
Kviečiame Jus dalyvauti Lietuvos šeimos gydytojų kolegijos (LŠGK) ir LSMU Šeimos medicinos klinikos organizuojamuose jungtiniuose moksliniuose - praktiniuose seminaruose „Komandinis šeimos gydytojo, kardiologo ir endokrinologo darbas:  tromboembolijų ir cukrinio diabeto valdymas“. Numatoma suorganizuoti apie 12 seminarų vyksiančių nuo 2018 m. sausio 30 d. iki 2018 m.birželio 30 d. :  Kaune, Alytuje, Jonavoje, Raseiniuose, Kėdainiuose, Kaišiadoryse, Marijampolėje, Šakiuose. Seminarų programa pateikta prisegtuke, seminarų laikas bus patikslintas artimiausiu metu.